Отзив от онлайн среща 10.05.26

Отзив от първата онлайн среща на Обучението “Изкуството да слушаш тялото си”, което се проведе на 10.05.26 🥰

“Здравейте, Благодаря за снощната среща.

За мен беше много заземяващо и лично.

Усетих моето нетърпение при работа със сянката. Това е среща със сянка от минали събития.

Усетих, че сега съм в безопасност, в защитена среда, сред хора, които са там за нас и няма нищо страшно. Сега си напомням – най-страшното е отминало щом съм тук.

Ценното, което си взех от теб Славенка е фразата: Приемаме, но не съгласяваме. Благодаря!

Това е прашинка от всичко, което си ми показала и научила.” Христина

Безкрайно съм щастлива, че съм успяла да създам безопасно, заземено и спокойно поле.

Защото отговорите се крият в тишината.

В отпускането. Без натиск и напрежение. Тогава се ражда истинската ни същност.

Включи се във втората група на обучението с начало 01.07.26.

Повече в допълнителна информация.

Leave a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Content is protected !!