Отзив от първата онлайн среща на Обучението “Изкуството да слушаш тялото си”, което се проведе на 10.05.26 ![]()
“Здравейте, Благодаря за снощната среща.
За мен беше много заземяващо и лично.
Усетих моето нетърпение при работа със сянката. Това е среща със сянка от минали събития.
Усетих, че сега съм в безопасност, в защитена среда, сред хора, които са там за нас и няма нищо страшно. Сега си напомням – най-страшното е отминало щом съм тук.
Ценното, което си взех от теб Славенка е фразата: Приемаме, но не съгласяваме. Благодаря!
Това е прашинка от всичко, което си ми показала и научила.” Христина
Безкрайно съм щастлива, че съм успяла да създам безопасно, заземено и спокойно поле.
Защото отговорите се крият в тишината.
В отпускането. Без натиск и напрежение. Тогава се ражда истинската ни същност.
Включи се във втората група на обучението с начало 01.07.26.
Повече в допълнителна информация.
